Śledzenie pojazdów GPS

Zarządzasz firmową flotą i zależy Ci, aby zyskać kontrolę nad poszczególnymi samochodami? Chcesz ustalać ich położenie, uniknąć nadużyć ze strony pracowników, obniżyć koszty eksploatacji i jak najdłużej cieszyć się dobrym stanem technicznym pojazdów? A może zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższych i ochronie swojego prywatnego auta przed kradzieżą? Śledzenie pojazdów GPS to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Jego rozbudowane możliwości pozwalają dobrać czujniki, funkcje i usługi idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Zamów ekspresową wycenę

Śledzenie pojazdów GPS – jak to działa?

Śledzenie pojazdów GPS zapewni Ci stały nadzór nad prywatnym samochodem lub flotą służbową. Przygotowaliśmy rozwiązania dedykowane pojazdom ciężarowym, dostawczym, osobowym, rolniczym, komunalnym i nie tylko. Wystarczy, że zamówisz usługę i dobierzesz potrzebne Ci funkcje, a my zainstalujemy lokalizatory GPS oraz wybrane czujniki. Dzięki temu zyskasz kompleksowy nadzór nad swoją flotą lub parkiem maszynowym (np. maszynami budowlanymi czy rolniczymi obsługiwanymi przez zespół pracowników).

Wszystkie dane zostaną ustalone w oparciu o wyjątkowo precyzyjny system satelitarny GPS i udostępnione w intuicyjnej w obsłudze aplikacji (możesz zainstalować ją na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym). Z ASNET śledzenie i nadzorowanie firmowych pojazdów jest naprawdę proste!

Śledzenie pojazdów GPS z ASNET – poznaj unikalne możliwości naszego systemu

System GPS do śledzenia samochodu od ASNET pozwoli Ci na:

 • Sprawdzenie lokalizacji pojazdów na mapieSystem GPS ASNET umożliwia precyzyjne śledzenie aktualnej lokalizacji każdego pojazdu z Twojej floty na mapie. Dzięki tej funkcji, możesz w czasie rzeczywistym monitorować, gdzie dokładnie znajdują się samochody, co jest kluczowe dla efektywnego zarządzania trasami i planowaniem działań operacyjnych.
 • Zyskać dostęp do informacji o przejechanych – Zyskaj pełną kontrolę nad trasami przebytymi przez pojazdy. Lokalizator GPS ASNET pozwala archiwizować i analizować zebrane dane o trasach w dowolnym momencie. To narzędzie umożliwia nie tylko bieżące monitorowanie, ale także retrospektywną analizę, co może być użyteczne do optymalizacji tras, planowania przyszłych działań, oraz zwiększenia efektywności floty.
 • Kontrolować czas pracy – Śledzenie pojazdów z ASNET obejmuje również monitorowanie czasu pracy kierowcy. Możesz śledzić dokładne czasy wyruszenia i zakończenia trasy, a także kontrolować czas postoju. Ta funkcja wspomaga nie tylko w efektywnym zarządzaniu czasem pracy kierowców, ale także w optymalizacji logistyki floty.
 • Weryfikować prędkości poszczególnych pojazdówUrządzenie GPS pozwala na bieżącą weryfikację prędkości każdego pojazdu w floty. To istotne nie tylko z punktu widzenia przestrzegania przepisów ruchu, ale również dla bezpieczeństwa kierowców i utrzymania optymalnej ekonomii paliwowej.
 • Sprawdzać zużycie paliwa w samochodach – Funkcja śledzenia zużycia paliwa w czasie rzeczywistym oraz zebrane dane na temat zużycia średniego dostarczają pełnej kontroli nad kosztami eksploatacyjnymi. Dzięki tym informacjom możesz podejmować decyzje mające na celu optymalizację zużycia paliwa i minimalizację kosztów operacyjnych.
 • Zyskać dostęp do szczegółowych danych technicznychŚledzenie pojazdów z ASNET to nie tylko informacje o trasach i lokalizacji. System dostarcza szczegółowe dane techniczne, obejmujące obroty silnika, siłę nacisku na pedał gazu, temperaturę oleju i silnika, stan świateł, a nawet zapięcie pasów bezpieczeństwa. To kompleksowe informacje pomagające w utrzymaniu pojazdów w optymalnym stanie technicznym oraz identyfikacji potencjalnych problemów na etapie ich początkowego wystąpienia.

Śledzenie pojazdów z ASNET to skuteczny sposób na kontrolę nad położeniem samochodów oraz stylem jazdy kierowców, który wpływa na zużycie paliwa, bezpieczeństwo na drodze oraz stan techniczny pojazdów. Dzięki szczegółowym danym możesz obniżyć koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem floty.

Skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą i nieprzewidzianymi zdarzeniami z monitoringiem GPS

System GPS ASNET daje Ci możliwość wprowadzania wielu innowacyjnych rozwiązań. Metoda DALLAS (czytnik i pastylki) pozwoli Ci zabezpieczyć auta oraz przewożone przez nie ładunki przed kradzieżą.

Nowoczesny system czujników może wysłać sygnał alarmowy podczas przepychania samochodu, podnoszenia lewarkiem oraz innych ingerencji mogących świadczyć o próbie kradzieży. Czujniki wykryją także zdarzenia drogowe (kolizje i wypadki). Sygnał alarmowy trafi do naszego całodobowego Centrum Monitoringu, które natychmiast powiadomi Cię o niebezpieczeństwie. Sam możesz wybrać jaki alert chcesz otrzymać (np. SMS) i przypisać go do konkretnych samochodów ze swojej floty.

Chcesz zyskać 100% kontroli nad swoją firmową flotą? Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy zakres usługi w ramach śledzenia pojazdów.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

  Masz pytania?

  Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.


  Ocena artykułu: 5/5