Śledzenie pojazdów GPS

Zarządzasz firmową flotą i zależy Ci, aby zyskać kontrolę nad poszczególnymi samochodami? Chcesz ustalać ich położenie, uniknąć nadużyć ze strony pracowników, obniżyć koszty eksploatacji i jak najdłużej cieszyć się dobrym stanem technicznym pojazdów? A może zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższych i ochronie swojego prywatnego auta przed kradzieżą? Śledzenie pojazdów GPS to rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Jego rozbudowane możliwości pozwalają dobrać czujniki, funkcje i usługi idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Śledzenie pojazdów GPS – jak to działa?

Śledzenie pojazdów GPS zapewni Ci stały nadzór nad prywatnym samochodem lub flotą służbową. Przygotowaliśmy rozwiązania dedykowane pojazdom ciężarowym, dostawczym, osobowym, rolniczym, komunalnym i nie tylko. Wystarczy, że zamówisz usługę i dobierzesz potrzebne Ci funkcje, a my zainstalujemy lokalizatory GPS oraz wybrane czujniki. Dzięki temu zyskasz kompleksowy nadzór nad swoją flotą lub parkiem maszynowym (np. maszynami budowlanymi czy rolniczymi obsługiwanymi przez zespół pracowników).

Wszystkie dane zostaną ustalone w oparciu o wyjątkowo precyzyjny system satelitarny GPS i udostępnione w intuicyjnej w obsłudze aplikacji (możesz zainstalować ją na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym). Z ASNET śledzenie i nadzorowanie firmowych pojazdów jest naprawdę proste!

Śledzenie pojazdów GPS z ASNET – poznaj unikalne możliwości naszego systemu

System GPS od ASNET pozwoli Ci:

  • sprawdzić na mapie, gdzie aktualnie znajduje się każdy pojazd z Twojej floty,
  • zyskać dostęp do informacji o przejechanych trasach (możesz je archiwizować i analizować w dowolnym momencie),
  • kontrolować czas pracy – czas wyruszenia i zakończenia trasy, postoje,
  • weryfikować prędkości poszczególnych pojazdów,
  • sprawdzać zużycie paliwa w samochodach (średnie i chwilowe),
  • zyskać dostęp do szczegółowych danych technicznych – obroty silnika, siła nacisku na pedał gazu, temperatura oleju i silnika, stan świateł, zapięcie pasów bezpieczeństwa itp.

Śledzenie pojazdów z ASNET to skuteczny sposób na kontrolę nad położeniem samochodów oraz stylem jazdy kierowców, który wpływa na zużycie paliwa, bezpieczeństwo na drodze oraz stan techniczny pojazdów. Dzięki szczegółowym danym możesz obniżyć koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem floty.

Skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą i nieprzewidzianymi zdarzeniami

System GPS ASNET daje Ci możliwość wprowadzania wielu innowacyjnych rozwiązań. Metoda DALLAS (czytnik i pastylki) pozwoli Ci zabezpieczyć auta oraz przewożone przez nie ładunki przed kradzieżą.

Nowoczesny system czujników może wysłać sygnał alarmowy podczas przepychania samochodu, podnoszenia lewarkiem oraz innych ingerencji mogących świadczyć o próbie kradzieży. Czujniki wykryją także zdarzenia drogowe (kolizje i wypadki). Sygnał alarmowy trafi do naszego całodobowego Centrum Monitoringu, które natychmiast powiadomi Cię o niebezpieczeństwie. Sam możesz wybrać jaki alert chcesz otrzymać (np. SMS) i przypisać go do konkretnych samochodów ze swojej floty.

Chcesz zyskać 100% kontroli nad swoją firmową flotą? Skontaktuj się z nami – wspólnie ustalimy zakres usługi w ramach śledzenia pojazdów.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

Masz pytania?

Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.