Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Chcesz, aby Twój prywatny lub firmowy samochód był w pełni bezpieczny w każdej trasie i na każdym parkingu? Proponujemy nowoczesne zabezpieczenie auta przed kradzieżą oparte o system DALLAS – innowacyjne rozwiązanie z czytnikiem i pastylkami, które zostało uznane za najskuteczniejsza blokadę kradzieżową. Doskonale sprawdzi się zarówno dla osób indywidualnych, którym zależy na pełnym bezpieczeństwie auta osobowego, jak i całych taborów składających się z dostawczych lub osobowych busów i autokarów czy pojazdów ciężarowych przewożących ładunki po polskich oraz europejskich trasach.

Zamów ekspresową wycenę

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą – odkryj pastylki Dallas

W branży monitoringu, kontroli i ochrony pojazdów działamy już od 1996 roku. Stosujemy wyłącznie najnowsze urządzenia i wdrażamy innowacyjne technologie, które pozwolą jeszcze lepiej chronić Twoje prywatne lub służbowe auta.

W naszym systemie wykorzystujemy pastylki Dallas, czyli innowacyjne transpondery, które stanowią kluczowy element systemu zabezpieczenia auta przed kradzieżą opartego na technologii DALLAS. Działa to jako skuteczna blokada kradzieżowa, oferująca pełne bezpieczeństwo dla prywatnych i firmowych pojazdów na różnych trasach i parkingach.

JAK DZIAŁAJĄ PASTYLKI DALLAS?

 1. Montaż i konfiguracja – W samochodzie lub samochodach montowany jest czytnik pastylek DALLAS. System jest skonfigurowany z pastylkami oraz z Systemem Monitoringu Pojazdów dostarczanym przez firmę ASNET.
 2. Autoryzacja i uruchamianie pojazdu – Każdy pojazd może być uruchamiany wyłącznie przez osobę posiadającą autoryzacyjną pastylkę Dallas z unikatowym numerem. Po przyłożeniu pastylki do czytnika, system autoryzuje użytkownika i zezwala na włączenie silnika.
 3. Zabezpieczenia przeciwwłamaniowe – Nieuprawniona osoba nie ma możliwości uruchomienia pojazdu. W przypadku próby nieuprawnionego uruchomienia, system natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu ASNET.
 4. Monitorowanie 24/7 – Centrum Monitoringu działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przy próbie kradzieży, operatorzy otrzymują alarm i natychmiast reagują.
 5. Powiadomienia dla użytkownika Centrum Monitoringu przesyła alert alarmowy do użytkownika (np. jako SMS) w formie wcześniej uzgodnionej podczas podpisywania umowy.
 6. Bezpieczeństwo całej floty – System sprawdzi się zarówno dla indywidualnych pojazdów, jak i flot składających się z różnych typów pojazdów.

Instalacja i serwis pastylek Dallas są sprawne, a firma ASNET posiada rozbudowaną sieć punktów serwisowych na terenie całej Polski. Mobilni serwisanci pomagają w przypadku problemów z urządzeniami i systemem, a instalację można przeprowadzić bezpośrednio u klienta, co jest szczególnie wygodne dla firm posiadających własny parking.

Zabezpiecz swoje auto lub firmową flotę przed kradzieżą już dziś! Skontaktuj się z konsultantem ASNET i zamów instalację innowacyjnej blokady kradzieżowej opartej na pastylkach Dallas.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – sprawna instalacja i serwis

Posiadamy rozbudowaną sieć punktów serwisowych, które działają na terenie całej Polski (punkty w każdym wojewódzkie). Instalację i konfigurację systemu ochrony przed kradzieżą auta możemy wykonać także bezpośrednio u Klienta – np. na firmowym parkingu, aby nie było konieczności dojazdu całego taboru do naszego punktu. Nasi mobilni serwisanci pomogą Ci również w razie jakichkolwiek problemów z działaniem urządzeń i systemu. Wystarczy, że zgłosisz awarię dyżurnym z Centrum Monitoringu.

Chcesz kompleksowo zabezpieczyć swoje auto lub całą firmową flotę przed kradzieżą? Skontaktuj się z konsultantem ASNET i zamów instalację innowacyjnej blokady kradzieżowej.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi usługami ASNET, sprawdź nasze lokalizatory GPS, które umożliwiają pełną kontrolę pojazdów od strony technicznej oraz monitoring pojazdów, w tym kontrolę czasu pracy kierowcy, czasu postoju i wiele więcej.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

  Masz pytania?

  Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.


  Ocena artykułu: 5/5