Zabezpieczenie auta przed kradzieżą

Chcesz, aby Twój prywatny lub firmowy samochód był w pełni bezpieczny w każdej trasie i na każdym parkingu? Proponujemy nowoczesne zabezpieczenie auta przed kradzieżą oparte o system DALLAS – innowacyjne rozwiązanie z czytnikiem i pastylkami, które zostało uznane za najskuteczniejsza blokadę kradzieżową. Doskonale sprawdzi się zarówno dla osób indywidualnych, którym zależy na pełnym bezpieczeństwie auta osobowego, jak i całych taborów składających się z dostawczych lub osobowych busów i autokarów czy pojazdów ciężarowych przewożących ładunki po polskich oraz europejskich trasach.

Zamów ekspresową wycenę

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą – poznaj sposoby stosowane przez ASNET

W branży monitoringu, kontroli i ochrony pojazdów działamy już od 1996 roku. Stosujemy wyłącznie najnowsze urządzenia i wdrażamy innowacyjne technologie, które pozwolą jeszcze lepiej chronić Twoje prywatne lub służbowe auta.

Podstawą naszej oferty jest specjalny system alarmowy –  DALLAS:

 • zamontujemy w Twoim samochodzie lub samochodach czytnik pastylek DALLAS,
 • skonfigurujemy go z pastylkami i naszym Systemem Monitoringu,
 • każdy pojazd będzie mogła uruchomić wyłącznie osoba, która posiada autoryzacyjną pastylkę z unikatowym numerem,
 • po przyłożeniu pastylki do czytnika system zaloguje użytkownika i zezwoli na włączenie silnika,
 • nieuprawniona osoba nie będzie miała możliwości uruchomienia,
 • przy próbie nieuprawnionego uruchomienia silnika, sygnał alarmowy zostanie natychmiast wysłany do naszego Centrum Monitoringu (operatorzy czuwają tutaj 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu),
 • Centrum prześle prosto do Ciebie alert alarmowy (we wcześniej uzgodnionej formie – np. jako SMS na numer telefonu podany podczas podpisywania umowy),
 • Twoje auto będzie całkowicie bezpieczne.

Twój pojazd zostanie wyposażony m.in. w:

 • elektroniczny czujnik zmiany położenia – reaguje na każde przesunięcie lub podniesienie auta,
 • przewodowe i radiowe przyciski antynapadowe,
 • system nadzoru wizyjnego,
 • mikrofony transmitujące głos pochodzący z kabiny.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą – sprawna instalacja i serwis

Posiadamy rozbudowaną sieć punktów serwisowych, które działają na terenie całej Polski (punkty w każdym wojewódzkie). Instalację i konfigurację systemu ochrony przed kradzieżą auta możemy wykonać także bezpośrednio u Klienta – np. na firmowym parkingu, aby nie było konieczności dojazdu całego taboru do naszego punktu. Nasi mobilni serwisanci pomogą Ci również w razie jakichkolwiek problemów z działaniem urządzeń i systemu. Wystarczy, że zgłosisz awarię dyżurnym z Centrum Monitoringu.

Chcesz kompleksowo zabezpieczyć swoje auto lub całą firmową flotę przed kradzieżą? Skontaktuj się z konsultantem ASNET i zamów instalację innowacyjnej blokady kradzieżowej.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

  Masz pytania?

  Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.