O Firmie

Firmę ASNET MONITORING założyliśmy w 1996 roku z myślą o wszystkich tych klientach, których interesuje profesjonalny monitoring aut. Od momentu powstania firmy oferujemy najnowocześniejsze i niezawodne urządzenia oraz systemy przeznaczone właśnie do tego celu. Naszą skuteczność potwierdza długa lista stałych klientów, zadowolonych z oferowanych przez nas usług. Przez ponad 20 lat nieprzerwanej działalności wyrobiliśmy sobie bardzo wysoką pozycję na rynku firm monitorujących auta oraz obiekty stałe, ale nadal nie przestajemy się rozwijać. Doświadczenie pozwala nam na odkrywanie kolejnych dróg do rozwoju, przez co nasi klienci zawsze otrzymują nie tylko nowoczesne, ale również profesjonalne usługi.

Monitoring auta

System Monitoringu i Ochrony Pojazdów (SMOP), który aktualnie oferujemy, jest owocem naszej wieloletniej pracy i ciągłego odpowiadania na potrzeby naszych klientów. Stały monitoring za pomocą lokalizatora gps, który świadczymy w jego ramach nie jest jedyną usługą, którą oferujemy w tym bogatym pakiecie. SMOP pozwala między innymi na generowanie raportów z przebytych przez pojazdy tras i ich profesjonalną analizę. Lokalizator gps do samochodu jest instalowany w niewidocznym miejscu i w żadnym stopniu nie wpływa na pracę pojazdu. Dostarcza za to wielu potrzebnych informacji, które mogą zostać wykorzystane do poprawy jakości pracy naszych klientów. Dzięki szczegółowym raportom nasi klienci są pewni, że żadne nieprawidłowości nie umkną ich uwadze. SMOP dostarcza również informacji takich jak: dokładny przebieg trasy monitorowanych pojazdów, czasy postojów, tankowania i ubytki paliwa, co daje pełną kontrolę nad weryfikacją faktycznego czasu pracy samochodu. Skonfigurowanie indywidualnych dla pojazdu alertów zwiększa bezpieczeństwo pracowników – zabezpiecza samochody między innymi przed lawetowaniem czy lewarkowaniem.

GPS lokalizator

Nasze całodobowe, telefoniczne wsparcie techniczne jest zawsze do dyspozycji naszych klientów. Chętnie i z zaangażowaniem odpowiada na pytania o monitoring auta, nasze lokalizatory gps do samochodu, możliwości rozwoju systemu na indywidualne potrzeby klienta i wiele innych.

GPS do auta

Dzięki stałemu nadzorowi GPS do auta i pracowników można w pełni kontrolować czas pracy pracowników.

Lokalizator GPS do auta

Nasz monitoring auta pozwala bez konieczności instalowania dodatkowych czujników na kontrolowanie zużycia paliwa w pojazdach firmowych. Dzięki ewidencji faktur paliwowych połączonych z monitoringiem GPS lokalizator. Dzięki stałemu nadzorowi nad ruchem pojazdów i pracowników można w pełni kontrolować czas pracy pracowników. Dzieje się tak dzięki połączeniu monitoringu nadajnik GPS.

Nadajnik GPS

Lokalizator GPS do samochodu przez całą dobę rejestrują i przesyłają dane do naszego centrum obliczeniowego. Dzięki temu dane udostępniane są przez całą dobę za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Dostępne są też dane dotyczące lokalizator GPS do samochodu pracowników firmy. Dostęp do nich jest bardzo prosty i łatwy.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.    Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

    Masz pytania?

    Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.


    Ocena artykułu: 5/5