GPS do samochodu

Lokalizator GPS wykorzystuje system nawigacji satelitarnej, dlatego swoim zasięgiem obejmuje całą kulę ziemską. Pozwala błyskawicznie określać aktualną lokalizację i śledzić trasę przejazdu. Wraz z nowoczesnymi czujnikami i oprogramowaniem, jest w stanie dostarczać wiele dodatkowych informacji. Dane te staną się niezwykle cenne w odpowiedzialnej eksploatacji prywatnego lub służbowego auta bądź w zarządzaniu całą flotą pojazdów.

Co zyskasz, gdy zamontujesz GPS w samochodzie?

Chcesz zyskać dostęp do pełnej wiedzy na temat swojego prywatnego lub firmowego samochodu? A może jesteś właścicielem przedsiębiorstwa transportowego, przewozowego, komunalnego, kurierskiego lub innej firmy, której pracownicy dużą pracują w terenie i potrzebujesz zaawansowanych rozwiązań pozwalających na skuteczne zarządzanie trasami?

GPS w samochodzie pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo, obniżyć koszty eksploatacyjne, uniknąć ryzyka kradzieży i skutecznie nadzorować czas pracy kierowców. Bogate możliwości naszych urządzeń (lokalizatorów GPS) i systemu pozwolą Ci optymalizować firmowe procesy lub zyskać jeszcze większą kontrolę nad autem prywatnym i jego eksploatacją. Obniżenie kosztów użytkowania pojazdów może Ci przynieść realne oszczędności – wielu naszych Klientów deklaruje spadek wydatków na firmową flotę o nawet 30%.

GPS do samochodu – poznaj zastosowanie systemu ASNET

Polecamy nowoczesne rozwiązania wykorzystujące GPS w samochodzie. Nasz system doskonale sprawdzi się dla osób prywatnych oraz właścicieli firm działających w wielu różnych branżach. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z jednego, czy 100 lub więcej samochodów. GPS pozwala na skuteczny monitoring, podnosi bezpieczeństwo i pomaga optymalizować trasy oraz koszty eksploatacji.

GPS w samochodzie może znaleźć szerokie zastosowanie. Pozwala zyskać:

 • wiedzę na temat aktualnego położenia każdego firmowego samochodu,
 • dostęp do map, które zawsze doprowadzą Ciebie lub Twojego pracownika prosto do celu podróży,
 • wykresy z przebytych tras (wraz z ilością przejechanych kilometrów),
 • informacje o czasie rozpoczęcia i zakończenia jazdy oraz postojach,
 • sygnał o przekroczeniu prędkości – możesz ustalić swój własny limit (np. 100 km/h) i przypisać go do jednego lub wszystkich samochodów – nasze Centrum Monitoringu natychmiast poinformuje Cię, gdy pojazd przekroczy prędkość (dzięki temu zyskasz kontrolę nad pracownikami preferującymi brawurową jazdę),
 • dane na temat wizyt w serwisach i na stacjach benzynowych,
 • informacje o zużyciu paliwa,
 • raport pozwalający ocenić dynamikę jazdy i jej wpływ na stan techniczny pojazdów (obroty silnika, siła nacisku na pedał gazu, temperatura oleju itp.).

Masz pod opieką samochód prywatny lub służbowy? A może zarządzasz rozbudowaną flotą i potrzebujesz skutecznego wsparcia? GPS w samochodzie sprawdzi się w każdej tej sytuacji. Skontaktuj się z nami – wspólnie dobierzemy idealne rozwiązania dla Ciebie w ramach sytemu monitoringu GPS.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

  Masz pytania?

  Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.


  Ocena artykułu: 5/5