Kontrola pojazdów

System GPS od ASNET pozwoli Ci uzyskać pełną kontrolę nad firmową flotą. Lokalizatory GPS połączone z nowoczesnymi technologiami i intuicyjną w obsłudze aplikacją (dostępną na komputerach i urządzeniach mobilnych) to rozwiązanie, dzięki któremu zautomatyzujesz zarządzanie pojazdami, wydatkami i czasem pracy kierowców, zaoszczędzisz czas i obniżysz koszty prowadzonej działalności.

Zamów ekspresową wycenę

Jak wygląda kontrola pojazdów z systemem GPS ASNET?

Otrzymasz unikalny system kontroli pojazdów, który pozwoli Ci uzyskać szybki dostęp do wielu cennych dla Twojego biznesu danych. GPS ASNET to nie tylko możliwość śledzenia aktualnego położenia Twoich firmowych samochodów na mapach cyfrowych świata. W systemie połączono nowoczesne technologie, które pozwolą Ci na bieżąco monitorować pracę zatrudnionych kierowców.

W naszych szczegółowych raportach znajdziesz m.in.:

 • dokładny przebieg trasy – dane są aktualizowane minimum co 60 sekund, dlatego żadna zmiana nie umknie Twojej uwadze,
 • czas pracy kierowcy – dokładna godzina rozpoczęcia i zakończenia jazdy,
 • czas postojów,
 • poziom zużycia paliwa,
 • daty wizyt na stacjach obsługi pojazdów i benzynowych,
 • szczegółowe dane techniczne – informacje o aktualnej prędkości pojazdów, przebiegu, czasie pracy silnika i jego obrotach, stanie świateł, zapięciu pasów, pracy tempomatu, temperaturze oleju i silnika, nacisku na pedał gazu oraz oś.

Wszystkie informacje znajdziesz w wygodnym i przejrzystym panelu, który możesz wyświetlić na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Wystarczy, że na liście wybierzesz interesujące Cię auto, aby zobaczyć jego pozycję na mapie oraz zyskać dostęp do raportu ze szczegółowymi danymi. Każdą przebytą trasę możesz archiwizować, a następnie wykorzystać zgromadzone informacje do optymalizacji zarządzania flotą.

Kontrola pojazdów GPS – co możesz zyskać?

Kontrola pojazdów z systemem lokalizacyjnym GPS przynosi wiele korzyści. Jedną z głównych zalet jest możliwość śledzenia floty pojazdów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą monitorować lokalizację swoich pojazdów, sprawdzać, czy podróżują zgodnie z planem oraz efektywnie zarządzać ich trasami. System GPS umożliwia również optymalizację tras, wykorzystując dane dotyczące ruchu drogowego i innych czynników. Przedsiębiorstwa mogą zaplanować najbardziej efektywne trasy, co przyczynia się do oszczędności czasu i paliwa. Ponadto, kontrola pojazdów z systemem lokalizacyjnym GPS umożliwia śledzenie i analizę zachowań kierowców, takich jak prędkość, hamowanie czy przyspieszanie. To z kolei może pomóc w doskonaleniu umiejętności kierowców, zapobieganiu niebezpiecznym sytuacjom na drodze oraz redukcji kosztów związanych z naprawami i konserwacją pojazdów. Wreszcie, system GPS może być również przydatny w przypadku kradzieży pojazdu, umożliwiając jego szybkie namierzenie i odzyskanie. Ogólnie rzecz biorąc, kontrola pojazdów z rejestratorem GPS zapewnia przedsiębiorstwom większą kontrolę nad flotą, poprawę efektywności operacyjnej oraz zwiększenie bezpieczeństwa na drodze.

Aktualne położenie oraz szeroki wachlarz danych o przebytych trasach, postojach, zużyciu paliwa czy parametrach technicznych podczas jazdy to doskonałe narzędzie dla właścicieli, menadżerów oraz dyspozytorów w firmach z sektora transportu i spedycji. Sprawdzą się także w innych przedsiębiorstwach, które mają rozbudowaną służbową flotę.

Stała kontrola nad flotą z systemem GPS

Kontrola pojazdów GPS pozwoli Ci uniknąć wykorzystania firmowych samochodów do celów prywatnych. Dzięki naszym rozwiązaniom zyskasz nadzór nad czasem pracy kierowców, ich stylem i bezpieczeństwem jazdy oraz zaangażowaniem. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych lokalizatorów GPS (pobierających dane z satelity), masz gwarancję najwyższej dokładności ustalania współrzędnych geograficznych i tras na terenie całej Europy oraz świata. Podgląd jest dostępny online 24 h/dobę. Dzięki takiemu narzędziu zoptymalizujesz koszty, oszczędzisz czas, ograniczysz zbędne przebiegi i zapewnisz bezpieczeństwo eksploatacji pojazdów. Lepsze wykorzystanie zasobów pozwoli Ci sprawniej i efektywniej zarządzać całą flotą.

Chcesz zyskać kontrolę nad wydatkami i pracownikami, obniżyć koszty nawet o 30% i stać się jeszcze bardziej konkurencyjny na rynku? Skontaktuj się z naszym konsultantem i poznaj szerokie możliwości systemu do kontroli pojazdów od ASNET.


Zostaw kontakt, skontaktujemy się z Tobą.  Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych.

  Masz pytania?

  Sprawdź referencje od naszych wieloletnich kontrahentów, którzy już wdrożyli system monitorowania pojazdów we własnej flocie. Dotrzymaj kroku konkurencji i skontaktuj się z nami, aby poznać nasze rozwiązania dotyczące sposobów monitorowania pracy pojazdów i kierowców przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych łączących monitoring GPS i transmisję danych przez internet.


  Ocena artykułu: 5/5